Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu na adrese www.ceresport.cz je společnost Helena Bauerová se sídlem K Betáni 260/8 Praha 4 Kunratice

Objednávky:

Objednávky jsou přijímány prostřednictvím vyplněného formuláře, e-mailu či telefonního kontaktu. Na základě přijaté objednávky bude zasláno automaticky generované potvrzení objednávky. V případě nutnosti dodatečné specifikace ceny, termínu nebo způsobu dodání, bude kupující kontaktován pracovníkem dodavatele. Pro zpětný kontakt je třeba uvádět svoji e-mailovou adresu či telefonní číslo.

Ceny:
Ceny jsou uvedeny s DPH. V sestavené objednávce se zobrazí cena bez DPH a včetně DPH.
Při objednávce zboží vyšší než 2500,- Kč ( vč. DPH) nebude připočteno dopravné.
Ceny v internetovém obchodě mohou být změněny bez předchozího upozornění. Závaznou cenou se však rozumí cena specifikovaná v zaslaném potvrzení objednávky.

Záruční doba a reklamace:
Dodavatel poskytuje na uvedené zboží standardní záruční dobu (pokud není uvedeno jinak). Místem uplatnění reklamace je provozovna společnosti CERESPORT Skalská 1058/5 Praha 4 Libuš.

Storno objednávky:
Koupí zboží z internetového obchodu získá objednatel možnost jeho výměny nebo vrácení bez udání důvodu do doby 14-ti dnů od provedení nákupu. Odstoupení od kupní smlouvy se řídí níže uvedenými podmínkami. Při jejich splnění je vrácena kupní cena do 14 dnů po obdržení zásilky.

- Zásilka může být vrácena pouze na základě vyplnění návratového formuláře. Na základě tohoto obdrží objednatel kód, se kterým bude zásilka vrácena. V případě, že se tak nestane, vyhrazuje si dodavatel právo zásilku nepřijmout, příp. účtovat vzniklé náklady a storno poplatek 10% z ceny vráceného zboží.
- Zboží musí obsahovat všechny části a dodané příslušenství, nákupní doklad a nesmí jevit známky opotřebení.


Dodací podmínky:
Sortiment internetového obchodu je dodáván do 48hodin (pokud je uvedeno - zboží skladem). V ostatních případech bude termín dodání specifikován na zaslaném potvrzení objednávky.

Způsob dodání:
Zboží bude zasláno přepravní služnou prostřednictvím České pošty, Zásilkovny a DPD.
Zboží lze také vyzvednout osobně na adrese provozovny společnosti Skalská 1058/5, Praha 4 Libuš. Termín převzetí ve čtvrtek od 14.00 - 18.00 hod nebo po dohodě na tel. 604 143 401.
Pokud má objednatel zájem o dopravu zboží do zahraničí nechť kontaktuje obchodní oddělení na telefonním čísle 00420604143401.      
Pro zásilky zboží v hodnotě vyšší než 2500,- Kč (bez DPH) není účtováno balné a dopravné.
Zboží z jedné objednávky nemusí být zasláno v jedné dodávce. V tomto případě pak prodejce neúčtuje dodatečné náklady na balné a dopravné.
Dodávané zboží zůstává majetkem dodavatele do úplné úhrady objednatelem.


Platební podmínky:

Platba předem: Platba předem se provádí prostřednictvím bankovního převodu na základě zálohové faktury. Tato faktura je objednateli zaslána emailem. Touto zálohovou fakturou je zboží rezervováno. Po připsání příslušné částky na účet prodejce je možné zásilku expedovat. Úhrada zálohové faktury musí být připsána na účet prodejce nejpozději sedmý den od data jejího vystavení. V případě nedodržení této lhůty je zrušena rezervace zboží a stornována objednávka včetně zálohové faktury.

Platba v hotovosti: Při osobním odběru zboží je možné úhradu provést v hotovosti. Objednatel obdrží společně s náležitostmi dodávky i příslušný daňový doklad.

Platba formou dobírky: Objednatel zaplatí cenu zásilky při převzetí dopravci.

Platba po dodání zboží: V případě, že objednatel má u dodavatele podepsanou Dealerskou smlouvu, je mu na zboží vystavena faktura se splatností, která mu přísluší.


Ochrana osobních údajů:
Registrací v internetovém obchodě provozovaném společností Helena Bauerová dává objednatel výslovný souhlas se zpracováním svých dobrovolně poskytnutých osobních údajů.

Společnost Helena Bauerová se tímto zaručuje, že veškeré informace poskytnuté objednatelem budou dále zpracovány v souladu s platnými zákony České republiky.